____________

Iesaisties

Ar akciju “Sapņi piepildās” tiks īstenoti īpašu bērnu sapņi

Rīgas plānošanas reģions valsts deinstitucionalizācijas projekta ietvaros ir uzsācis sociālu akciju “Sapņi piepildās” bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un bērniem, kuri zaudējuši vecāku rūpes un klātbūtni. “Sapņi piepildās” paredz meklēt bērnus ar talantiem vai interesēm, lai ļautu uz vienu dienu īstenoties vienam viņu sapnim.

Piemēram, spēlēt kopā ar pazīstamu mūziķi, zīmēt ar mākslinieku, rakstīt kopā ar rastnieku u.tml. Tas var būt talants zīmēt, rakstīt dzejoļus un stāstus, šūt tērpus, adīt vai spēlēt mūzikas instrumentus. Akcijas mērķis ir parādīt sabiedrībai kopumā, ka starp mums dzīvo cilvēki, kas ir atšķirīgāki, prasa lielākas apkārtējo rūpes vai aug bez vecākiem un savām mājām, bet vienlaikus tie ir tikpat talantīgi un ar līdzīgām interesēm kā ikvienam no mums.

Akcijas pirmajā posmā aicinām pieteikt talantus, rakstot uz sirdsdomas@sirdsdomas.lv. Savukārt otrajā posmā tiks apzināti sapņi un kāds no šiem sapņiem tiks īstenots. Lūdzu, skatieties nolikumu www.sirdsdomas.lv.

Annele Tetere, Rīgas plānošanas reģiona Deinstitucionalizācijas projekta vadītāja: “Esam pārliecināti, ka ikvienam no mums ir nepiepildīti sapņi. Ar šo akciju mēs vēlamies palīdzēt tos īstenot un ļaut, lai tie iedvesmotu vēl vairāk attīstīt savus talantus un noticēt saviem spēkiem. Savukārt sabiedrībai kopumā katrs šāds īpašs stāsts ļaus gūt pozitīvas emocijas un kļūt atvērtākiem pret cilvēkiem, kuru ikdiena prasa lielākas rūpes un sapratni.”

Lejupielādēt plakātu
Lejupielādēt nolikumu